sezengulsen tarafından Çar, 10/14/2015 - 16:03 tarihinde gönderildi
![](https://alumni.sabanciuniv.edu/sites/alumni.sabanciuniv.edu/files//styles/thumb_285x195/public/rev_img_3416.jpg?itok=N80Ddprj)
Yönetim Bilimleri Fakültesi öğretim üyemiz Prof. Dr. Dilek Çetindamar; 12 Ekim Pazartesi akşamı Boston'da mezunlarımızla bir araya geldi. Dilek Hocamız, mezunlarımızın deneyimlerini ve kariyer planlarını paylaştığı bu keyifli buluşma sonrasında, Eduversal kurumu tarafından verilen en iyi 3 İşletme Okulu ödülünü kazanan "Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi" adına ödül aldı.