![](https://alumni.sabanciuniv.edu/sites/alumni.sabanciuniv.edu/files//styles/thumb_300x170/public/files/mezun_basarili/gozde_otman_basari_2.jpg?itok=ImEZQlIw)
Fakülte:
Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Mezuniyet Derecesi:
Lisans
Program:
Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı
Mezuniyet Yılı:
2007
2007 Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı, Lisans Mezunumuz Gözde Otman'ın; 20.12.2011 tarihinde Radikal Gazetesi'nde röportajı yayınlanmıştır. Mezunumuzun fotoğraf stüdyosu GİYÇEK'ten bahsettiği röportaja aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
Batı basınının konuştuğu nostaljik stüdyo